Mes esam laimingi vaikai

Kaip smagu, kada nerūpestinga vasara  prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Nes ši  diena – tai priminimas mums visiems apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Šią dieną smagiai paminėjo ir Vidiškių gyvenvietės vaikučiai. Į džiugią šventę atėjusius vaikučius ir jų auklėtojas bei mamytes pasveikino bibliotekininkė Dalė. Ji palinkėjo neskubėti užaugti, nes vaikystė – nuostabus metas  ir ja reikia mėgautis. Personažas Vasara pakvietė vaikučius linksmintis. Darželinukai, kuriuos paruošė muzikos mokytoja Lionė Gruodienė padovanojo susirinkusiems dvi daineles apie vasaros išdaigas bei  linksmą ančiukų šokį.

Atskubėjo ir Vidiškių gimnazijos ketvirtos klasės  vaikai su savo auklėtoja Jūrate Šalkauskiene. Vaikai varžėsi smiginio rungtyje, žaidė nuotaikingus žaidimus, minė mįsles.

Bibliotekininkė priminė, kad su vasaros pradžia prasideda Skaitymo iššūkis ir pakvietė visus aktyviai jame dalyvauti. Šventės pabaigoje visų vaikų laukė siurprizas.  Visų laukiama Vasara  atskubėjo su pilna pintinėle gardėsių, kuriuos išdalijo visiems mažiesiems šventės dalyviams ir palinkėjo visuomet turėti daug „spalvotų svajonių“, visada jaustis mylimais ir laimingais vaikais.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.