Prasidėjo garsiniai vasaros skaitymai

Birželio 21 dieną bibliotekoje vyko jau tradiciniais tapę garsinai vasaros skaitymai. Pirmieji šių metų skaitomuose dalyvavo vaikučiai iš Ignalinos Šaltinėlio mokyklos.  Kad skaitymai būtų įdomesni, spektaklį  pagal Jolitos Zykutės knygelę „Spyglys“ vaidino lėlių teatras „Mįsliukas“. Nuotaikingoje istorijoje  pasakojama apie didelę ežiuko baimę, kuri virto gražia draugyste.  Po spektaklio mažieji dekoravo smagius ežiukus iš kartono, žaidė interaktyvius žaidimus.

„Jungiame žalią spalvą“ garsiniams vasaros skaitymams, bei laukiame visų mažų ir didelių bibliotekoje kiekvieną trečiadienį 11 valandą. Skaitykime kartu ir leiskimės į smagų vasarišką nuotykį  „Atostogauk, skaityk, pramogauk“.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.