„Rudenėlio“ Joninės

Birželio 19 dieną klubas „Rudenėlis“ jau atšventė Jonines.  Popietė vyko prie Paplovinio ežero. Susitikimo metu kalbėta apie Joninių naktį, kuri kupina paslapčių, stebuklo laukimo ir tikėjimo. Su tuo susiję daugybė papročių, pradedant paparčio žiedo paieškomis, vainikų pynimu, ateities spėjimais, baigiant linksmybėmis: šokiais, dainomis, maudynėmis ežeruose, upėse ir žolių rinkimu.

Senjorai vaišinosi atsineštais valgiais, žolelių arbata, šoko, žaidė Joninių žaidimus, dainavo, o sugalvoję norus leido ežeru pačių nupintus Joninių vainikėlius, kad norai išsipildytų, maudėsi, kad būtų sveiki. 

Visa popietė buvo pripildyta gerų emocijų, nuoširdumo.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.