Liepos 6-osios vakaras Ceikiniuose

Jaukus ir ramus Liepos 6-osios vakaras Ceikiniuose. Šiemet bendruomenė susirinko ne tik himno giedoti, bet ir į Kipro Petrausko garbei skirto suoliuko atidarymą. Renginio metu skambėjo ir dainos, ir eilės, ir muzika. Klausytasi Kipro Petrausko dainų, kurios skamba prisukus suoliuko rankenėlę. Ignalinos viešosios bibliotekos Ceikinių filialo vyresn. bibliotekininkė Ona Martinėnienė supažindino susirinkusius su Kipro Petrausko biografija, jo gyvenimu ir, žinoma, suoliuko atsiradimo istorija. Sveikinimo žodį tarė seniūnas Saulius Zabolevičius. Skambant Kipro Petrausko dainai iškilmingai perkirptas kaspinas. Renginio pradžioje jau tradicija tapo kanklėmis atliekamos melodijos, jas dovanojo Liepa Jankauskaitė į vakaro programą įsijungė folkloro kolektyvas „Serbenta“ (vad. Janina Tuskenienė) ir jaunimo grupė „DivErsa“, o nuostabia akordeono melodija į širdis pasibeldė Hubertas Raginis. Eilėmis šį renginį paįvairino jaunosios Ceikinių krašto skaitovės Gabija Gurevičiūtė ir Lukrecija Bunoraitė.

Lygiai 9 valandą ceikiniškiai prisijungė prie visų lietuvių, visame pasaulyje giedoti „Tautišką giesmę“, kuri suskambo iš lūpų ir iš širdžių. Esame vienintelė tauta pasaulyje, kuri savo šalies garbei apsijungia kelioms akimirkoms gyva balsų grandine, juk šalies himnas – tai pergalės giesmė.

Renginio organizatoriai dėkoja už šį vakarą visiems, buvusiems kartu.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.