Susitikimas su policijos pareigūne Mielagėnų bibliotekoje

Liepos 5-ą Mielagėnų bibliotekoje su Mielagėnų seniūnijos bendruomenės nariais susitiko Utenos aps. VPK Ignalinos rajono komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuvienė.

Susitikime  buvo aptartos aktualios temos: kaip netapti nusikaltimų elektroninėje erdvėje auka, kaip reaguoti į įtartiną skambutį, žinutę, kaip neapsigauti sulaukus netikėto svečio. Susirinkusieji ne tik klausėsi, bet ir patys aktyviai dalinosi patirtimi, nes gauti žinučių, laiškų su įtartinomis nuorodomis, ar įvairiausių pasiūlymų kažką pirkti yra tekę kiekvienam.

VPK Ignalinos rajono komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuvienė aiškino, kaip elgtis įvairiose situacijose, remdamasi tikrais pavyzdžiais, pateikė daug naudingų patarimų, įvykus įvykiui prašė netylėti, o pranešti policijai. Rekomendavo naudotis elektroninių paslaugų portalu www.epolicija.lt ir sekti informaciją feisbuko grupėje Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnai

Rima Misiūnienė, Ignalinos rajono viešosios bibliotekos Mielagėnų filialo vyresn. bibliotekininkė

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.