Šventė Ceikinių mokyklėlės vaikams

„Rudens kraitė pilna gėrybių“ – bendra ir jauki Ceikinių mokyklėlės, IRKC Ceikinių padalinio, Ignalinos viešosios bibliotekos Ceikinių filialo organizuota šventė vyko Ceikinių mokyklėlėje.

Daug rudeniškų spalvų, emocijų ir juoko buvo tą dieną mokinukų klasėje. Renginys prasidėjo mankštele, vėliau vaikai spėliojo kokie vaisiai ir daržovės, kalbėtasi apie jų naudą žmogui, iš daržovių ir  nevalgomų rudens gėrybių buvo dėliojamos mandalos. Dar tą dieną buvo menamos mįslės, jos nuotaikingu formatu buvo pateikiamos kompiuteryje. O smagiausios ir svarbiausios šventės akimirkos – vaikų pasirodymas. Mažieji šoko, deklamavo, dainavo. Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja mokytojoms Ritai Ragaišienei ir Danutei Čepulienei už puikiai paruoštą programėlę, aktyvų dalyvavimą šventės metu!

Na, o po renginuko visų laukė saldžios ir sveikos dovanos.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.