Laikas su knyga

Gegužės 4-osios rytmetį Vidiškių bibliotekoje vyko pokalbių valandėlė vaikams „Knyga kaip draugas – išsirink geriausią“. Renginyje dalyvavo Vidiškių gimnazijos antrokai ir jų auklėtoja Elena Abeciūnienė. Susitikimo metu buvo apžiūrėta bibliotekoje eksponuojama vidiškietės Lionginos Gudelienės rankdarbių paroda ir diskutuota, kokias knygas skaityti per vasaros atostogas.

Bibliotekininkė Dalė skaitė Prano Mašioto pasaką „Paliegusi obelis“, o penktos klasės mokinė Mija Berlinska supažindino antrokus su savo kūryba. Vėliau buvo aptarti perskaitytų knygų tekstai, diskutuota apie pamokančius veikėjų poelgius ir minamos mįslės. Renginiui artėjant į pabaigą, mažieji išsirinko sau patikusią knygą, kurią skaitys per vasarą. Taip pradėta skaitymo skatinimo akciją „Puslapių iššūkis pradinių klasių mokiniams“. Vidiškių bibliotekos bibliotekininkė vaikams linkėjo gerų vasaros atostogų ir sėkmės leidžiantis į keliones po knygų pasaulį.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.