KARTOS KARTU

Birželio 6 d. Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko šokio teatro DANSEMA spektaklis „Spalvoti žaidimai“, skirtas 3-4 metų vaikams ir senjorams. Interaktyvus šiuolaikinio šokio spektaklis „Spalvoti žaidimai“ – meninės iniciatyvos KARTOS KARTU dalis, kurios metu plečiamas šiuolaikinio šokio prieinamumas įvairioms socialinėms visuomenės grupėms, suartinamos skirtingos kartos, senjorai ir maži vaikai. Per meninę veiklą, „Dansemos“ šiuolaikinio šokio spektaklio stebėjimą ir kūrybines judesio dirbtuves po spektaklio, apjungiamos dvi skirtingų kartų visuomenės grupės, kad jos galėtų bendrai kurti menines patirtis ir bendrauti meninėje aplinkoje.

Spektaklyje dalyvavo senjorų klubo „Rudenėlis“ nariai ir Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos vaikai su auklėtojomis. Kartu stebėdami spektaklį ir kartu judėdami po spektaklio senjorai ir vaikai patyrė gyvo bendravimo ir bendros meninės veiklos džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris, mokslinių tyrimų duomenimis, teigiamai veikia fizinę ir emocinę sveikatą, bendrą nuotaiką, skatina senjorus būti gyvybingais, o mažylius patirti suaugusiųjų rūpestį ir teikiamą saugumą.

Renginys sulaukė gausaus būrio dalyvių ir teigiamų atsiliepimų. Tokios iniciatyvos prisideda prie bendruomenės stiprinimo ir įrodo, kad menas gali būti tiltas tarp kartų. Senjorai ir vaikai džiaugėsi galimybe bendrauti ir kurti kartu, o organizatoriai pažadėjo tęsti šią gražią tradiciją ateityje.

Interaktyvus šokio spektaklio choreografė Birutė Banevičiūtė, šokėja Giedrė Subotinaitė.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.