Biblioterapiniai skaitymai ,,Įkvepiančios istorijos“ Dūkšto bibliotekoje

Mes gyvename bendruomenėje. Bendruomenė – įvairių potyrių ir patirčių žmonės. Gyvename laike, kai girdime kalbas apie karo grėsmę. Mus pasiekia dideli informacijos srautai. Kyla įvairios emocijos.

Biblioteka organizuodama biblioterapinius skaitymus, pasakodama įkvepiančias ir džiaugsmą žadinančias istorijas, prisideda prie bendruomenės emocinės gerovės kūrimo. Užsiėmimų tikslas skatinti skaitymo kultūrą, kūrybiškumą, bendruomeniškumą.  Kartu kurti saugią ir draugišką aplinką. Birželio 13 dienos ketvirtadienio  rytmetį bibliotekoje susirinko  Dūkšto Grupinio gyvenimo namų gyventojai. Bibliotekininkė Nijolė Mažeikienė skaitė ištrauką  iš A. Send -Egziuperi ,,Mažasis princas“. Tai jautrus ir subtilus  pasakojimas apie  draugystę ir  atjautą. Kaip svarbu turėti draugą  už kurį esi atsakingas. Bet pirmiausia turi jį prisijaukinti. Dalyviai išklausę tekstą  savo emocijas turėjo nupiešti. Jų veidukuose atsispindėjo šypsenos. Pasidžiaugę saulėta vasaros diena, prasmingai praleistu laiku, atsisveikinome  iki susitikimų.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.