Saugumo popietė Naujojo Daugėliškio bibliotekoje

Birželio 7 d. Naujojo Daugėliškio bibliotekoje lankėsi Daugėliškio socialinių dirbtuvių nariai. Susitikimo metu buvo kalbama apie asmeninių įrenginių saugumą, ypatingą dėmesį skiriant telefonams.

Mokymai pradėti susipažinimu, kadangi ateityje bus siekiama ilgalaikio bendradarbiavimo. Susipažinimo metu netrūko juoko ir pokštų, taip natūraliai pradėta kalbėti apie slaptažodžius. Geriau pažinus žmogų nesunkiai galima atspėti jo slaptažodžius, ir bibliotekininkė pamėgino spėti, kas sukėlė nuostabą, nes dalyviai suprato, kaip menkai yra apsaugoti jų įrenginiai. Todėl visi kartu ėmė kurti sudėtingus slaptažodžius, kurie užtikrins dalyvių saugumą internete.

Visą popietę dalyviai aktyviai klausėsi ir atsakinėjo į klausimus, tyrinėjo bibliotekos patalpas ir vaišinosi saldainiais.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.