Atostogauk, skaityk, pramogauk

Atkeliavus šiltai, saulėtai vasarai bibliotekoje startavo tradiciniai trečiadieniniai vaikų vasaros garsiniai skaitymai „Atostogauk, skaityk, pramogauk“.

Birželio 19 dieną bibliotekininkės Rūta ir Sandra vaikams pristatė Emily MacKenzie knygą „Ieškomas knygų vagis – triušis Ralfis“. Jos pasakojo triušio Ralfio, kuris labai mėgo skaityti knygas, istoriją. Vaikai išgirdo pasakojimą apie triušio nuotykius, apie naktinius jo skaitymus įsibrovus į žmonių namus, apie knygų vagystes, apie Artūrą, kuris nusprendė tapti sekliu 🧐 ir išsiaiškinti kur dingsta knygos.

Pasiklausę pasakojimo vaikai džiaugėsi, kad triušis Ralfis suprato savo klaidas ir atrado biblioteką, kuri tapo mėgstamiausia jo vieta.

Po knygos aptarimo vaikų laukė kūrybinė užduotis – dekoruoti iš popieriaus pagamintus marškinėlius. 🖌👕

Smagus garsinių skaitymų laikas bibliotekoje pralėkė kaip viena akimirka. Vaikai džiaugėsi išgirdę smagią istoriją, savo darbeliais ir buvimu draugiškoje kompanijoje.

Kitas garsinių skaitymų užsiėmimas birželio 26 dieną. Ir vėl skaitysime įdomias istorijas!

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.