Joninės klube „Rudenėlis“

Senjorų klubas „Rudenėlis“ šventė Jonines, tradiciškai – gamtoje, prie Paplovinio ežero. Popietės metu buvo prisiminta Joninių tradicijos, papročiai. Kai kurie popietės dalyviai atėjo pasipuošę Joninių vainikais, o kiti dar  rinko gėles ir pynė vainikėlius. Joninės – tai gražiausia vasaros šventė, pilna įvairiausių netikėtumų, mistikos. Šią naktį buriama, ieškomas paparčio žiedas, sveikinami Jonai.

Skambant muzikai senjorai šoko, dainavo, iš ramunių žiedo būrėsi ateitį ir popietei įsibėgėjus ėjo prie ežero maudytis, tikėdami, kad Joninių vanduo tampa šventas. Dar ilgai susirinkusieji neskubėjo skirstytis, gurkšnojo įvairių žolelių arbatą, bendravo, plukdė vainikėlius ir džiaugėsi vasaros gamta.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.