PASAKOJIMAS APIE STEBUKLINGĄ TEPTUKĄ

Edukacijos metu dalyviams pateikiamas pasakojimas. Po pasakojimo dalyviai kviečiami diskusijai apie dalyvių svajones, jų turimus talentus.

Istorijos skirtos suaugusiems ir daugiau atlieka terapinį vaidmenį. Istorijos yra būdas pažinti ir įsigilinti į save, suteikti vilties siekti naujų svajonių. Skausmas turėtų sumažėti, o džiaugsmo padaugėti.

Tikslas: Pakviesti skaitytojus prisijaukinti bibliotekos erdvę. Siekiama, kad biblioteka taptų ne tik knygų namais, bet ir širdžių namais- savais, mielais, į kuriuos gera grįžti. Norima, kad bibliotekoje knygų skaitymui, bei tikrų išgyventų istorijų pasakojimui, atviram dalinimuisi burtųsi grupelė, pasidalijimo ratas. Tokiu būdu per mažas grupeles rastųsi gyva skaitytojų bendruomenė.

Edukatorės „Stebuklingo teptuko“ istoriją pasakos per savo asmeninius išgyvenimus ar girdėtas tikras kitų žmonių istorijas. Tapatinimasis su istorijos herojais, jausmų sužadinimas, jų naujas, šviesus išgyvenimas grupėje ir laiminga pasakos pabaiga pasitarnaus kaip terapinė priemonė skirta permąstyti ir naujai, viltingai išgyventi edukacijos dalyvių gyvenimiškąsias patirtis.

Dalyvių amžius: nuo 16 metų.

Edukacijos  trukmė – 60 min.

Galimas dalyvių skaičius – iki 30 dalyvių.

Vieta: Atradimų erdvė, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Atgimimo g. 20, Ignalina

Edukacijos vyksta: antradieniais – penktadieniais.

Registracija į edukaciją: Laima Banienė, laimaba2@gmail.com, tel.   8 (386) 52142.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.