Nuo Ignalinos iki Kioto ir Niujorko

2018-03-27

2018 m. kovo 17 dieną viešojoje bibliotekoje lankėsi kraštietis, garsus dailininkas, talentingas grafikas, dizaineris, karikatūristas, plakatistas ir neabejotinai geriausias Lietuvoje vaikiškų knygų iliustratorius, iliustravęs 10-tis knygų vaikams ir šioje srityje pelnęs tarptautinį pripažinimą – Rimantas Rolia. Gausiai tądien skaityklos salėje susirinkusių bibliotekos lankytojų laukė pašnekesys apie meną nuo Ignalinos iki Kioto ir Niujorko, lietuviško identiteto grožį ir svarbą mūsų šaly ir užjūriuos. Renginį lydėjo spalvinga vaizdo projekcija. Ir pasakojimas apie save, laiką ir kūrybą.

Prieš susitikimą Rimantas Rolia atsakė į keletą šio renginio iniciatorės ir organizatorės bibliotekininkės Laimos Andrijauskienės klausimų

Čia galite pasižiūrėti dar mokyklinius Rimanto Rolios darbus

Kviečiame dar kartą, virtualiai, pasigėrėti kraštiečio dailininko Rimano Rolios paveiklais

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.