Minecraft gerbėjų susitikimas

Rugsėjo 27 d. vėl įvyko Minecraft gerbėjų susitikimas bibliotekoje.  Vaikai žaidė išlikimo  (survival) režime, kur turėjo patys ieškoti išteklių ir išgyventi. Žaidėjui mirus, visas sukauptas turtas pametamas ir viską reikia pradėti nuo pradžių. Šiame žaidimo režime viską, nuo medžio kirtimo rąstams iki kasyklų deimantams, pasidaryti pačiam.
Kitą šeštadienį vaikai susitarė žaisti kūrybiniame (creative) režime, kur suteikiami neriboti ištekliai ir  kūrybos laisvė, galimybė skraidyti, kuomet nereikia rūpintis dėl gyvybės ar alkio. Šie dalykai kūrybiniame režime neegzistuoja.
Vaikai planuoja statyti savo miestą! Pažiūrėsime, kaip jiems seksis 😉
Jei turite minčių, koks turi būti miestas,  kviečiame prisijungti ir šeštadienį, spalio 5 d. 10 val. būti kartu.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.