Mokymai

Antradieniais bibliotekos darbuotojai 9.00-11.00 val. individualiai konsultuoja ir moko gyventojus naudotis internetu, kompiuteriais ir išmaniaisiais įrenginiais Interneto skaitykloje.

Niežti rankos spausti nuorodą, viliojančią laimėti milijoną? Sunku atsispirti Arabijos princo palikimui? Nepasiduoti propagandai? Įdomu, kaip saugiai nardyti informacijos vandenyne? Nepasiklysti ir nesuklysti padės bibliotekininkas.

Lietuvos bibliotekose organizuojami nemokami medijų ir informacinio raštingumo kompetencijų tobulinimo (MIRKT) mokymai suaugusiesiems. Išmoksite kritiškai vertinti žiniasklaidos, socialinių tinklų turinį, pasirinkti patikimus informacijos šaltinius, saugiai naršyti internete, įgysite kitų naudingų įgūdžių.

Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykdoma medijų ir informacinio raštingumo ugdymo programa. Daugiau informacijos apie programą rasite čia.

Ignalinos bibliotekoje

15 d. „Dirbtinis intelektas“.

Ceikinių filiale

22 d. 11.00 val. i „Iššūkiai ieškant informacijos“.

Gilūtų filiale

25 d. 13.00 val.   „Saugumas internete. Asmens duomenų apsauga“.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.