Progimnazijos antrokai viešėjo bibliotekoje

Ignalinos viešosios bibliotekos „Mįsliuko“ lėlių teatras Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos antrokams pristatė Mariaus Marcinkevičiaus ir Vaivos  Braškutės knygą „Princesė“.  Šį kartą vaikai netik  žiūrėjo pasakėlę, bet patys  dalyvavo, vaidino, kūrė  naują pasakėlę iš pabirusių žodžių. Knygelėje pasakojama apie tai, kas nutinka kai vėjas išbarsto žodžius ir pasakoje jie susimaišo.  Tada gali baisi princesė joti ant mažo mielo drakono, o žirgas ant riterio šuoliuoti po laukus, gražus šunytis susituokti su drąsuoliu žirgu.

Po knygos skaitymo  laukė kūrybinė valandėlė, vaikai lankstė vieno lapo knygeles į kurias suklijavo pabirusias  raideles ir papuošė jas savo piešinėliais.  Po nuotaikingos valandėlės bibliotekoje, smagūs ir linksmi progimnazijos  moksleiviai fotografavosi.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.