Skaitmeninio raštingumo mokėsi linkmeniškiai

Ignalinos viešosios bibliotekos Linkmenų filiale  vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymai pradedantiesiems pagal programą „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. Čia mokėsi 10 linkmeniškių. Skaitmeninio raštingumo mokymus suaugusiesiems vedė lektorė Inga Besusparienė. Visiems dalyviams, sėkmingai atsakiusiems į testo klausimus, buvo įteikti pažymėjimai.

Šie mokymai pasibaigė, tačiau bus formuojamos kitos grupės visame Ignalinos rajone. Maloniai kviečiame ateiti, užsiregistruoti kompiuterinio raštingumo įgūdžių neturinčius bei norinčius pagilinti žinias.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.