Kontaktinis ERASMUS+ seminaras Varšuvoje

Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Sekonienė 2019 metų spalio 8–11 d. dalyvavo „Erasmus+“ Tarptautinio bendradarbiavimo veiklos 2 pagrindinio veiksmo kontaktiniame  seminare „Key competences for adults in cultural institutions“  („Pagrindinės kompetencijos suaugusiems kultūros įstaigose“) Varšuvoje (Lenkija).

Pirmąjį vakarą  50 dalyvių iš 22 valstybių organizatoriai pakvietė dalyvauti  Europos mugėje. Čia buvo pristatomos šalys, informaciniai atstovaujamų įstaigų leidiniai apie, miestus, šalis, jų maistą bei gėrimus. Bendraujant, vaišinantis dalyviai susipažino, užmezgė kolegiškus santykius.

Pirmoji seminaro dalis buvo teorinė, Lenkijos nacionalinės  ERASMUS+ agentūros lektoriai pristatė savo komandą, apžvelgė tarptautinio bendradarbiavimo veiklos 2 pagrindinio veiksmo gaires bei galimybes, pateikė pavyzdžių bei patarimų rengiant paraiškas.

Seminaro metu dalyviams buvo sudarytos puikios sąlygos pagal pageidaujamas temas susiburti į darbo grupes, susirasti galimus projektų partnerius.

Vida Sekonienė dirbo 7 žmonių iš 6 Europos šalių darbo grupėje, parengusioje paraišką pavadinimu  IN (CREASING) CULTURE. Diskutuojant apie galimą bendrą projektą, grupės nariams pavyko suderinti atstovaujamų kultūros organizacijų poreikius, išgryninti būsimo projekto idėją, temą ir veiklas.

Seminarui baigiantis, organizatoriai surengė ekskursiją po Varšuvos senamiestį ir Varšuvos miesto muziejų.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.