Mažylių helovinas arba „Baubuko vakaras“

Helovinas, Vaiduoklių šventė arba Šiurpnaktis − šventė, vykstanti spalio 31 d. Šios šventės metu vaikai dėvi specialius kostiumus ir vaikšto po namus, sakydami: „Pokštas arba saldainis“. Daugelis iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Taip pat pasakojamos baisios istorijos, žiūrimi siaubo filmai, krečiamos įvairios šunybės.

Spalio 30 dieną Mažylių skaitykloje taip pat paminėjome šią šventę, ją pavadinome „Baubuko vakaru“. Išpuošėme skaityklą vaiduokliais, šikšnosparniais, skaptuotais moliūgais, pasidabinome baisiausiais kostiumais. Šventės vedėja, Baubuko draugė ragana, atskriejusi ant savo stebuklingos šluotos, susipažino su būriu susirinkusiųjų ir pakvietė žaisti raganiškus žaidimus. Vaikai lankėsi Baubuko kambaryje, iš kurio išėję tapdavo nekalbiomis pabaisomis, ieškojo magiškos staigmenos, ragavo raganiškų patiekalų: saldžių siūlų ir džiovintų sliekų skanėstų, skaitė prognozes ir gamino magišką šlykštuką. Mažylių helovinas įvyko! Ir dar su trenksmu, nes tokio gausaus vaikų būrio viename renginyje Mažylių skaitykla dar nebuvo sulaukusi!!!

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.