Vaikų literatūros skyriuje Metų knygos rinkimai

Sausio  22 dieną Ignalinos viešosios bibliotekos  Vaikų literatūros skyrius, tęsdamas akcijai „Metų knygos rinkimai 2019“ skirtų renginių ciklą, pakvietė Ignalinos Česlovo Kudabos  progimnazijos 3b klasės moksleivius ir mokytoją Dalią Vilčinskienę į Dovilės  Zavedskaitės knygos „Lietus ir skafandras“ pristatymą.

„Lietus ir skafandras“ –  smagi ir pamokanti istorija apie mergaitę, kuri bijojo lietaus, ir lietų kuris, bijojo žmonių.

Bibliotekininkė Aldona Meškauskienė supažindino vaikus su pagrindiniais knygos veikėjais jazminų krūmu, dobilu, laumžirgiu, ežiuku, karvyte, uode ir kitais. Juos pristatydama, surengė nedidelį mįslių konkursą. Moksleiviai skaitė  šios knygos ištraukas.

Susipažinus su knyga ir jos veikėjais mokinukai noriai dalyvavo edukacijoje „Pasigamink spalvotą skėtį“. Taigi, pasitelkus 3D pieštukus, visiems pavyko nupiešti puikius, spalvotus, trimačius skėčius, kurie padės pasislėpti nuo lietaus.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.