Vasara su knyga prasidėjo

Prasidėjus vaikų vasaros atostogoms startavo Ignalinos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus organizuojama vasaros skaitymų  akcija „Vasara su knyga“.

Birželio 17 dieną bibliotekos kiemelyje susirinkusius vaikus pasveikino linksmai  ir smagiai nusiteikęs  klounas Šaunuolis, jis palinkėjo šiltos, saulėtos, turiningos vasaros ir smagių skaitymų.

Bibliotekininkė Rūta vaikus pakvietė skaityti nepaprastai gražią, šiltą ir laimės pilną Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knygą „Laimė yra Lapė“. Vaikai netik skaitė, grožėjosi iliustracijomis, bet ir aptarė kokia yra laimės spalva, ko reikia, kad būtum laimingas. Jiems tą akimirką Laimė buvo,  maudynės ežere, važiavimas dviračiu , paspirtuku ar, tiesiog,  buvimas kartu.

Po skaitymų, bibliotekininkės Rūtos padedami, vaikai pasigamino popierines oranžines laputes, kurios suteikė jiems daug, daug LAIMĖS. Visi atėję į skaitymų šventę, apdovanoti saldžiomis dovanomis.

Kiti skaitymai Liepos 1d. 11 val. Kviečiame!

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.