Grybėnuose

Informacinėms technologijoms sparčiu žingsniu žengiant pirmyn  ne visi spėjam susipažinti su įvairiausiomis naujovėmis. Todėl Grybėnų bibliotekos bibliotekininkė Dalia Koršul pakvietė vaikus išmokti piešti su 3D pieštukais. Tokią nematytą edukaciją į biblioteką atvežė Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriaus vedėja Virginija Mesropian.

Vaikai, smagiai šurmuliuodami, rinkosi piešti gėlytes, varlytes, voriukus ir ėmė išmaniuosius pieštukus į rankas. Vieniems sekėsi geriau, kitiems pradžia buvo sunkesnė. Virginija kiekvienam aiškino kaip įdėti vielutes, kaip jungti visus taškus piešinėlyje. Ir vaikams pirmoji pažintis su 3D pieštukais patiko. Džiugu, kad kartu su vaikais piešė ir močiutė. Susitarėme, kad kitą kartą piešti  3D pieštukais Virginija mokys  močiutes. O vaikai džiaugėsi savo pasigamintais darbeliais ir jau žinojo ką norės gauti dovanų

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.