Edukacija Ceikinių bibliotekoje

Rugsėjo 9 d. Ceikinių biblioteka aidėjo nuo vaikučių klegesio. Naujai edukacinei pažintinei veiklai su 3D pieštuku buvo pakviesti ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai.

Laikas nestovi vietoje. Kartu su juo keičiasi ir vaizduojamojo meno priemonės. Dar visai nesenai vaikai piešė pieštukais, flomasteriais ar liejo akvarele, o šiandien gali išbandyti 3D pieštuką su kurio galima kurti įvairias trimates figūras. Tai instrumentas, sugebantis piešti ore. 3D pieštukų taikymo sritis begalinė. Dauguma naudotojų klaidingai suvokia jo paskirtį – laiko jį pramogai skirtu įrenginiu. Meistriški raštai, originalios figūros ir papuošimai – tai tik maža dalis viso to, ką gali tokio tipo pieštukai! 3D pieštuko veikimo principas yra labai paprastas. Skirtingai nuo įprastų rašymo ar piešimo priemonių, vietoje grafito naudojamas plastikas.

Su nauja piešimo technologija vaikučius supažindino Ignalinos viešosios bibliotekos Suaugusių vartotojų aptarnavimo skyriaus vedėja Virginija Mesropian. Užsiėmimo metu mažieji išmoko naudotis 3D pieštuku ir nusipiešė po du piešinėlius.

Vėliau vaikai žaidė stalo žaidimus, bendravo su bibliotekos personažu klounu Vitaminu.

Smagus rytmetis bibliotekoje prabėgo nepastebimai. Džiugu, kad pirmasis pabandymas su 3D pieštukais vaikams labai  patiko.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.