Meikštų, Ceikinių bibliotekos ir Rimšės kultūros centro padalinys pavietė į viktoriną

Balandžio 23–29 d. vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Nauja realybė – naujos formos“! Ta proga Ignalinos viešosios bibliotekos Ceikinių ir Meikštų filialai, kartu su Rimšės kultūros centro padaliniu organizavo virtualią viktoriną „Ignalina ir jos žmonės“, skirta Ignalinos jubiliejui paminėti. Bibliotekos subūrė 3 komandas, kurios virtualiai, elektroninio pašto pagalba, atsakinėjo į klausimus. Sulaukę rezultatų galime konstatuoti, kad Meikštiečiai surinko 58 balus, Rimšiečiai 51 balą,  Ceikiniečiai 59 balus.

 Dalyviams viktorina patiko, todėl nusprendėme  ją pasidalinti su visais. Galbūt ir jūs norite pasitikrinti savo žinias???  Maloniai kviečiame!!!

https://docs.google.com/forms/d/1U_dS-roloIiOiAIbx_3EWyUiaNYs-sPScocWlH6wlLc/edit

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.