Darželinukai klausėsi pasakos „Šššš! Tyliau“

Gegužės 7 dieną Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Renginyje dalyvavo Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos „Kiškučių“ grupės auklėtiniai.

Vaikučius pradžiugino kitoks N. Kinnear knygelės „Šššš! Tyliau“ skaitymas. Knygelės iliustracijos buvo rodomos  miriorama. Kas tai? Tai – tai specialioje dėžėje rankenėle sukama panorama, tarsi senoviško televizoriaus prototipas. Mirioramos lange vienas po kito keitėsi paveikslėliai gražiai papildydami bibliotekininkės Aldonos skaitomą pasaką, o bibliotekininkių Rūtos ir Erikos valdomos lėlytės lapė, meškėnas, voverė, pelėda ir meška dar labiau pagyvino šią istoriją.

Vėliau vaikų laukė smagios popierinių dūdelių dirbtuvėlės, o renginio pabaigoje dar viena staigmena  – bibliotekos Atradimų erdvėje įsikūrę edukaciniai robotukai-bitutės. Šis spalvingas, lengvai valdomas ir draugiškas mažasis robotukas, labai greitai vaikus įtraukė į kūrybinį procesą, mokytis informacinių  technologijų įgūdžių žaidžiant.

Atradę bibliotekoje daug įdomių dalykų vaikai linksmi grįžo į mokyklėlę.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.