Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia prisijungti prie šaunaus kolektyvo ir pretenduoti užimti Naujojo Daugėliškio filialo bibliotekininko darbo vietą.

Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia prisijungti prie šaunaus kolektyvo ir pretenduoti užimti Naujojo Daugėliškio filialo bibliotekininko darbo vietą.

Preliminari darbo pradžia – rugpjūčio 17 d.

Darbo krūvis – (1 etatas) penkių dienų darbo savaitė (poilsis sekmadienį, pirmadienį).

Pareigybės grupė – 3 (specialistai), pareigybės lygis – B.

Darbo užmokestis – 902,7 Eur (neatskaičius mokesčių)

DARBO POBŪDIS – užtikrinti filialo veiklos planavimą, vidaus kontrolę, atskaitomybę už veiklos rezultatus, kokybišką vartotojų aptarnavimą, dokumentų fondo komplektavimą, VIPT veiklos organizavimą, gyventojų kompiuterinio raštingumo ugdymą, teikiamų paslaugų ir informacijos apskaitą, rūpintis profesionalumo ugdymu, dokumentų fondo ir inventoriaus saugumu ir atnaujinimu, patalpų, gaisrinės saugos, bendros tvarkos palaikymu, reikalingu tinkamam vartotojų aptarnavimo funkcionavimui.

REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI

1. Turėti ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą ‒ socialinių mokslų studijų srities, komunikacijos ir informacijos ar edukologijos studijų krypties, ar specialųjį vidurinį išsilavinimą įgytą iki 1995 m.

2. Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, Ignalinos rajono savivaldybės tarybos sprendimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius bibliotekų veiklą, bibliotekos direktoriaus įsakymus, fondo apsaugą, dokumentų rengimo, tvarkymo, apskaitos taisykles, priešgaisrinę apsaugą, darbuotojų saugą ir sveikatą, gebėti juos taikyti praktiškai.

3. Gebėti kaupti, sisteminti, analizuoti informaciją, darbe taikyti gana sudėtingas taisykles ir procedūras, savarankiškai atlikti užduotis.

4. Žinotibibliotekininkystės teorijos pagrindus, bibliotekos veiklos, darbo su vartotojais organizavimo principus, renginių organizavimo metodiką.

5. Žinoti pagrindinius informacijos apsaugos, autorių teisių ir intelektinės nuosavybės apsaugos įstatymus, duomenų bazių naudojimo teisinius aspektus.

6. Gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, dalykiškai ir geranoriškai bendrauti su vartotojais bei kolegomis, nekurti ir neskatinti konfliktinių situacijų, gebėti derinti darbą su bibliotekos skyrių ir filialų darbuotojais.

7. Mokėti valdyti informaciją: ją kaupti, sisteminti, apibendrinti, analizuoti, rengti pasiūlymus, numatyti sprendimo būdus ir metodus.

8. Mokėti gerai dirbti kompiuteriu, Microsoft Office programiniu paketu, įdiegtomis LIBIS posistemėmis,  dirbti visa filiale esančia kompiuterine įranga.

PIRMENYBĖ TEIKIAMA SPECIALISTAMS, TURINTIEMS BIBLIOTEKŲ VEIKLĄ ATITINKANČIĄ PROFESINĘ KVALIFIKACIJĄ BEI NE TRUMPESNĘ KAIP 1 METŲ BIBLIOTEKINIO DARBO PATIRTĮ.

Gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu direktore@ignalinosvb.lt    iki rugpjūčio 10 d.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.