„Mįsliuko“ lėlių teatro kalėdinis spektaklis ir kūrybinės dirbtuvės

Gruodžio 15 d., artėjant gražiausioms metų šventėms, Ignalinos bibliotekos Vaikų literatūros  skyriuje vyko kalėdinė edukacija. Joje dalyvavo vaikų dienos centro „Eldoradas“  vaikučiai.  „Mįsliuko“ lėlių teatras  pristatė spektaklį pagal Zitos Gaižauskaitės eiliuotą pasaką  „Atvažiuoja Kalėda“.  Grojant kalėdinei muzikai, vaikus kalbino smalsioji varna, jai rūpėjo ar per praėjusius metus mažieji buvo geri?  O per pusnis atskubėjęs senelis Kalėda, sveikino su artėjančiomis šventėmis ir dovanojo saldžias dovanėles. Vaikai pasakojo, kad labiausiai juos džiugina laikas praleistas su šeima, kalėdinė eglė, dovanos, sniegas ir pats švenčių laukimas.  Po spektaklio vyko kūrybinės dirbtuvės „Kalėdinio žaisliuko gamyba“, kuriose

3D pieštukai vaikai kūrė gražiausias dekoracijas. Jomis papuošta bibliotekos „Atradimų erdvė“  džiugina visus ir skleidžia šventinę nuotaiką.  

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.