Padėkos popietė Linkmenų bibliotekoje

Gruodžio  28 d. Linkmenų bibliotekoje vyko muzikinė Padėkos popietė. Televizoriaus ekrane rodomos nuotraukos priminė praėjusių renginių akimirkas o bibliotekininkė Danutė   Daubarienė renginį pradėjusi Justino Marcinkevičiaus eilėraščiu „Baltas nerūpestingumas“, susirinkusius pasveikino praėjusių Šv. Kalėdų proga. Bibliotekininkė įteikė dovanėles Linkmenų bibliotekos aktyvistams, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie bibliotekos veiklų: nuoširdžiai skaitė knygas, žurnalus, naudojosi internetu, dalyvavo įvairiuose renginiuose. Taip pat padėkota kraštietei, poetei Aldonai Dervinytei-Pelanienei, krašto muzikantams Vincui Kliukui ir Sigitui Kirkai. Naujais metais linkėta sveikatos, džiaugsmo, laimės. Prie sveikinimų prisijungė ir Linkmenų seniūnijos seniūnas Jonas Alekna.

Šiame renginyje seniūnijos, bendruomenės ir Ignalinos viešosios bibliotekos atstovai 60-to jubiliejaus proga pasveikino Danutę Daubarienę.

Gražiai renginį pratęsė IRKC Linkmenų padalinio kultūrinių veiklų organizatorė Marytė Alesionkienė ir muzikantai V. Kliukas ir S. Kirka, kurių grojimas ir dainavimas sukūrė šventinę pakilią nuotaiką gražiai papuoštoje seniūnijos salėje.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.