Šiltas renginys Naujojo Daugėliškio bibliotekoje

Gruodžio 30 dieną Naujojo Daugėliškio bibliotekoje vyko padėkos popietė, kurioje visiems bendruomenės nariams dėkota  už rankų darbštumą ir širdies gerumą. Atskirų padėkų susilaukė prisidėjusieji prie bažnyčios pušelių puošimo ir, žinoma, pirštinių, kojinių mezgėjai bei mezgėjos,  siūlų vyniotojos,  kurių numegztos kojinės pasieks visus šąlančius.

Kokia gi popietė be muzikos, skambias dainas dainavo Indrė Gruodienė. Šioje popietėje netrūko bendravimo, šmaikščių pasisakymų, juoko ir gerų emocijų. Pasibaigus renginiui niekas neskubėjo skirstytis, dainavo Genė Saulienė, klebonas Bernardas Augaitis nuoširdžiai kalbėjo apie namų jaukumą ir šilumą.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.