Ignalinos viešoji biblioteka lankytojus kvies į pasakojimo meno veiklas

Visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis pasakojimo menas jau atkeliauja ir į Lietuvą. Siekdama didesnio ryšio su savo lankytojais ir norėdama sudominti pasakojimo menu, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kvies lankytojus gilintis į šio meno paslaptis. Džiugu, kad į biblioteką atkeliavo pirmasis, pasakojimams skirtas, rinkinys „Pasakojimas apie stebuklingą teptuką“.

Netrukus prasidės įgyvendinamo Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės projekto „Pasakojimo meno ir metodo modelio sukūrimas Lietuvos bibliotekoms“, finansuojamo Nordic Culture Point, edukacijų vykdymo laikotarpis.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.