Ignalinos viešoji biblioteka lankytojus kviečia į pasakojimo meno veiklas

Visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis pasakojimo menas jau atkeliavo ir į Lietuvą. Siekdama didesnio ryšio su savo lankytojais ir norėdama sudominti pasakojimo menu, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia lankytojus gilintis į šio meno paslaptis. Džiugu, kad biblioteką pasiekė trys, pasakojimams skirti, rinkiniai: Pasakojimas apie stebuklingą teptuką, Akmenų sriuba ir Pasakojimas pagal Ievos Babilaitės tyliąją (bežodę) knygą „(Ne)vienas“.

Prasidėjo įgyvendinamo Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės projekto „Pasakojimo meno ir metodo modelio sukūrimas Lietuvos bibliotekoms“, finansuojamo Nordic Culture Point, edukacijų vykdymo laikotarpis.

Kviečiame registruotis į šias edukacijas:

Pasakojimas apie stebuklingą teptuką – registracija į edukaciją: Laima Banienė, laimaba2@gmail.com, tel.   8 (386) 52142.

Akmenų sriuba – registracija į edukaciją: Vaikų abonementas, 861250842.

Pasakojimas pagal Ievos Babilaitės tyliąją (bežodę) knygą „(Ne)vienas“ – registracija į edukaciją: Erika Puzirauskaitė, e.puzirauskaite@gmail.com, tel. (8 612) 50 84 2.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.