Viktorina „Tarp knygų“ Kazitiškio bibliotekoje

Balandžio 23–30 dienomis Lietuvoje vyksta Nacionalinė bibliotekų savaitė. Šia proga Kazitiškio bibliotekoje organizuota viktorina „Tarp knygų“, kurioje rungėsi Kazitiškio ir Grybėnų bibliotekų skaitytojai. Kalba ir klausimai sukosi apie biblioteką ir knygas. Dalyviai lengvai gvildeno klausimus, o surasti reikiamą knygą fonde sekėsi sunkiau. Viktorinos klausimai greitai baigėsi, o šiltas ir jaukus dviejų bibliotekų skaitytojų bendravimas tęsėsi.

Šių metų Nacionalinės bibliotekos šūkis yra „Tvari biblioteka“. Tvari – tai reiškia stipri ir reikalinga. Reikalinga žmonėms, kurie pasiilgę bendravimo, pabuvimo kartu.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.