„Meno bangų“ rezidencija Ceikiniuose

Jau trečius metus į Ceikinius atvyksta „Meno bangų“ rezidencijos. Šių metų tema – „Ignalinos gelmės“. Tad birželio 18 dieną Ceikiniuose „Ignalinos gelmės“ vyko poezijos, prozos ir muzikos vidurdienio formatu. Renginio pradžioje vyresn. bibliotekininkė Ona Martinėnienė padžiaugė, kad kaip ir ankstesnėse „Meno bangų“ rezidencijose, taip ir šioje menininkai skleidža savo kūrybą Ceikinių bendruomenės žmonėms, o rašytoja Gintarė Adomaitytė gražiai pristatė šių metų programą. Jaukioje popietėje dalyvavo dainininkė Julia Konoplitska (Ukraina), poetas Marius Burokas, rašytojos Loreta Jastramskiene, Gintarė Adomaitytė, vietinis muzikos mėgėjų folkloro kolektyvas ,,Serbenta“.

Ačiū visiems atėjusiems, buvusiems kartu. Daug puikių eilių, prozos kūrinių, knygos pristatymas bei dainos ne tik mūsų lietuvių kalba, bet ir nuostabia ukrainiečių kalba. Po renginio svečiai apsilankė Ceikinių bažnyčioje bei K. Petrausko namuke įrengtoje Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ceikinių filialo kraštotyros ekspozicijoje.

Emos Trapikienės ir Deimanto Jastramskio nuotraukos.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.