Kviečiame į susitikimą Ignalinos rajono savivaldybės gyventojus

Siekdami informuoti Lietuvos gyventojus, gyvenančius netoli branduolinės energetikos objektų (Ignalinos AE ir kitų), branduolinės ir radiacinės saugos klausimais, Radiacinės saugos centras kartu su Valstybine atominės energijos saugos inspekcija 2022 m. spalio 21 d. 10 val. Ignalinos rajono savivaldybės gyventojus kviečia į susitikimą tema „Branduolinės energetikos objektų poveikis gyventojų saugai ir aplinkai“.

Susitikimų metu RSC ir VATESI specialistai aptars, kaip Ignalinos AE ir kituose objektuose užtikrinama branduolinė ir radiacinė sauga bei Ignalinos AE eksploatavimo nutraukimo ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo priežiūra, pristatys Lietuvos gyventojų apšvitos vertinimo rezultatus ir atsakys į gyventojams rūpimus klausimus.

Susitikimo vieta: Laisvės a. 70, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos:

RSC tel. (8 5) 236 1936, el. p. rsc@rsc.lt

VATESI tel. (8 5) 266 5898, el. p. vis@vatesi.lt

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.