Kviečiame į „Draugotekos“ pristatymą

Vasario 9 d. 10 val. žaidimo „Draugoteka“ pristatymas. Renginį ves Valdemaras Liudvinavičius. Organizuojamame renginyje bus vykdoma savanoriška, anoniminė vaikų apklausa apie dalyvavimo bibliotekos organizuotame renginyje patirtis.

Projektą „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ vykdo Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteka. Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka yra šio projekto partnerė.
Šio projekto tikslas – sukurti inovatyvią skaitymo skatinimo priemonę, kuri formuotų moksleivių įprotį skaityti, gilintų žinias ir padėtų skaitymo patirtis pritaikyti socialinių santykių kūrimui su aplinka (bendraamžiais, tėvais, mokytojais, etc.), problemų sprendimui ir kūrybinei saviraiškai.
Vienas šio projekto rezultatų yra skaitymo iššūkio žaidimas DRAUGOTEKA ir knygų kolekcija tikslinei grupei (5–8 klasių moksleiviai) yra prieinami nemokamoje mobiliojoje programėlėje, o su žaidimo užduotimis susieta literatūra – specialioje teminėje lentynoje bibliotekoje bei specialiame knygų išdavimo „paštomate“ prie Ignalinos bibliotekos.
Virtualus žaidimas grįstas tam tikra istorija su užduotimis. Scenarijus konstruojamas kaip įvykių grandinė, orientuota į pasirinkimus, sprendimus, susijusius su žaidimo herojaus elgesiu. Žaisdami šį žaidimą vaikai ir paaugliai mokysis atsakingai elgtis skirtingose socialinėse situacijose ir ieškos atsakymų bei patarimų tikslinėje literatūroje.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.