Bibliotekoje startavo „Draugotekos“ edukacijos

Balandžio 18 d. bibliotekoje startavo „Draugotekos“ edukacijos. Jau anksčiau bibliotekoje kelioms mokinių grupėms vyko žaidimo „Draugoteka“ pristatymai, kurių metu buvo pasakojama apie 39 bibliotekas apimantį projektą, mokiniai supažindinti su nauja nemokama mobiliąja programėle, skatinančia skaityti, padedančia geriau suprasti save, užmegzti kokybiškus bendravimo, socialinius ryšius bei mokančia susirasti draugų.

Įgyvendinant projektą šalia Ignalinos bibliotekos atsirado knygomatas, taip pat buvo sukurta speciali edukacinė programa. Vienas iš šios programos užsiėmimų balandžio 18 d.  bibliotekoje organizuotas 5–8 klasių mokiniams. Tai edukacinis užsiėmimas „Saulė ir netikėti atspindžiai knygose“, skirtas supažindinti moksleivius su literatūra, pasakojančia apie negalią turinčius ir kitokius knygų herojus.

Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai analizavo situacijas knygose į kurias patenka knygų herojai, nagrinėjo žaidimo ir knygų herojų portretus, charakterius bei mokėsi atpažinti savo gyvenimiškų situacijų atspindžius literatūroje. Taip pat mokėsi susitapatinti su personažais, kritiškai įvertinti savo asmenines vertybes, nuostatas. Išbandė kūrėjo, klausytojo ir vertintojo vaidmenis, mokėsi įvardyti ir pagrįsti savo požiūrį. Atlikinėjo komandines-kūrybines užduotis. Na o užsiėmimo pabaigoje, visi susėdę į bendrą ratą, diskutavo, atsakinėjo į klausimus bei dalinosi įspūdžiais.

Iš viso yra siūlomi penki skirtingi „Draugotekos“ užsiėmimai 5–8 klasių mokiniams, visus norinčius kviečiame registruotis tel. +370 612 50 842.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.