Artimos ir tolimos Mielagėnų bibliotekos lankytojų kelionės

Vasaros pradžia – kelionių metas

Grupei Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Mielagėnų filialo skaitytojų  gegužės – birželio mėnesiais pavyko truputį pakeliauti. Gegužės mėnesį lankėsi kaimyninėje Ceikinių bibliotekoje renginyje „Tautinio kostiumo nešiosenos etiketas“. Ši tema vykusioms į renginį moterims yra aktuali, jos turėjo daug klausimų lektorei, kadangi jos yra ansamblio „Dainoriai“ narės, dažnai dėvi tautinius rūbus. Susidomėjusios apžiūrėjo ir Ceikinių bibliotekos kraštotyros skyriaus ekspoziciją.

Paskutinę gegužės mėnesio dieną jau kita mielagėniškių skaitytojų grupelė su Ignalinos Viešosios bibliotekos organizuota ekskursija lankėsi Pasvalio M. Katiliškio vardo bibliotekoje bei Biržuose. Apžiūrėjo Biržų karstinio regiono gamtos įdomybes.

Ir birželio mėnesį mielagėniškių viena po kitos laukė dvi išvykos. Sekmadienio popietę (11 d.) klausėsi Algio Jakšto poezijos ir Stasio Montrimo saksofono melodijų Paliesiaus dvare, o po kelių dienų važiavo į vyskupo Jono Kaunecko knygos pristatymą Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Kartu vyko ir Mielagėnų klebonas Marijonas Savickas. Jis – vyskupo Jono Kaunecko bendramokslis, todėl turėjo daug ką papasakoti.

Rima Misiūnienė,

Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Mielagėnų filialo vyresn. bibliotekininkė

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.