Skaitytojų klubo „Kava ir knygos“ susitikimas

Lapkričio 30-ąją Palūšės bibliotekos skaitytojų klubas „Kava ir knygos“ susirinko  į renginį „Italijos diena Palūšės bibliotekoje“, kuriame Įspūdžiais iš kelionės po Pietų Italiją dalijosi bibliotekininkė R. Ramanauskienė. Kadangi šių metų vasarą bibliotekos skaitytojų tarpe iš naujo atgimė noras skaityti Akselio Miuntės kūrinį „Knyga apie San Mikelę“, renginio dalyvėms įdomu buvo sužinoti apie šio švedų gydytojo gyvenimą Kaprio salos viršutinėje dalyje Anakapryje, kur dabar įsikūrusi jo vila-muziejus. Šį muziejų kelionės metu aplankė Rita.

Susitikimo metu buvo peržiūrėti projektui EU-READ&ART kurti treileriai pagal italų rašytojos E. Ferrante kūrybą, bei išrinktas labiausiai patikęs filmukas. Bibliotekininkė papasakojo kaip kelionės metu lankėsi šiame Neapolio rajone, kuriame  ir vyko knygų veiksmas 20 amžiaus  5–7 dešimtmečiuose.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.