Kviečiame naudotis puikia bibliotekos paslauga

Kviečiame naudotis knygų pristatymo į namus paslauga, ji skirta asmenims, turintiems judėjimo negalią ar laikinai (dėl patirtos traumos) negalintiems judėti. Knygos skolinamos vienam mėnesiui su galimybe šį terminą prasitęsti dar du kartus, jei leidinys nerezervuotas kito vartotojo.

Knygos vežamos bibliotekos transportu.

Norintys pasinaudoti knygų pristatymo į namus paslauga skambinkite tel. Nr.:  (8 386) 52 142, +370 672 43 0872 arba el. paštu info@ignalinosvb.lt  darbo dienomis nuo 9  iki 18 val.

Užsisakydami knygas žinokite savo skaitytojo pažymėjimo numerį.

Skaitykite, nes pasak Justino Marcinkevičiaus:  „Niekas tiek nepasitarnavo žmogui, niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi, kaip knyga.“

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.