Puslapių iššūkis

Ar žinojote, kad knygos gali būti kaip durys į kitus pasaulius? Skaitydami galime tapti kosmoso tyrinėtojais, drąsiais riteriais ar išmintingais burtininkais. Kiekviena knyga suteikia galimybę patirti nuotykius ir atrasti naujų dalykų. Skaitymas – tai nuostabi kelionė, kuri gali pakeisti jūsų gyvenimą, praturtinti jį nuotykiais ir žiniomis.

Gegužės 29 dieną į biblioteką sugužėjo Ignalinos Č. Kudabos gimnazijos ketvirtokai, kurie visus mokslo metus dalyvavo skelbtoje skaitymo akcijoje „Puslapių iššūkis“. Kartu su mokytojomis džiaugėmės vaikų aktyvumu ir įsitraukimu. Abi klasės, bendrai perskaitė 71 966 knygų puslapius (4a 38 351 ir 4b 33615). Gaiviais ir skaniais prizais apdovanojome po 3 daugiausiai puslapių perskaičiusius mokinius iš kiekvienos klasės.

Į puslapių iššūkio baigiamąjį renginį atvyko ir Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos trečiokai, kurie kitais metais taip pat prisijungs bei varžysis kas daugiau puslapių perskaitys.

Po diplomų įteikimų ir apdovanojimų vaikų laukė dar vienas siurprizas. Bibliotekoje svečiavosi rašytojas Marius Marcinkevičius ir dailininkė Lina Itagaki. Jie pristatė savo knygas, paskaitė jų ištraukas ir pakvietė vaikus smagiai pažaisti bei įsijausti į knygų personažų vaidmenis.

Tad nepamirškite skaityti ir atrasti naujus horizontus!

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.