Ketvirtokai bibliotekoje: kūryba ir žinių išbandymai

Vasario 26 d. bibliotekoje apsilankę Vidiškių gimnazijos ketvirtokai dalyvavo smagiame ir įtraukiančiame edukaciniame užsiėmime, kurio metu mokėsi dirbti komandoje, lavino kūrybiškumą ir gilino savo žinias apie vabzdžius.

Pirmoji veiklos dalis buvo skirta robotikos pažinimui. Vaikai, naudodamiesi LEGO WeDo 2.0 konstruktoriais, dėliojo ir konstravo bitę. Ši užduotis ne tik skatino jų inžinerinius gebėjimus, bet ir ugdė bendradarbiavimo įgūdžius – kiekvienas komandos narys turėjo savo vaidmenį.

Vėliau mokiniai pasinėrė į smagią ir interaktyvią Kahoot viktoriną. Čia jie išbandė savo žinias apie vabzdžių pasaulį, atsakinėdami į įvairius klausimus. Viktorina suteikė daug teigiamų emocijų ir azarto, o vaikai sužinojo daugybę naujų faktų apie gamtą.

Šis edukacinis užsiėmimas parodė, kaip smagiai ir naudingai galima mokytis bibliotekoje, kurioje susipina technologijos, kūrybiškumas ir žinių siekis, skatinantis vaikų smalsumą ir norą tobulėti. Vaikai į pamokas grįžo ne tik praturtinę savo žinias, bet ir su bibliotekos prizais.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.