ANTRAS ŽURNALŲ GYVENIMAS

Nupintas krepšelis iš žurnalų gali tapti puikia dovana artimam žmogui, taip pat gali puikiai pasitarnauti namuose, nes yra  pakankamai tvirtas ir praktiškas. Pagaminti jį yra paprasta, daug nekainuoja ir ekologiška, nes naudojamas nereikalingas popierius. Gaminiai labai gražūs, juos sunku atskirti nuo krepšelių, pintų iš vytelių.

Edukacinės programos tikslas ugdyti kūrybiškumą, kruopštumą, kantrybę, atidumą. Išmokti iš senų žurnalų pasigaminti ruošinius (popierinius vamzdelius) gamybai. Pasigaminti krepšelio pagrindą  iš kartono, kad gaminys būtų gražios formos, ir suklijuoti popierinius vamzdelius. 

Edukacinė programa rekomenduojama suaugusiems
Trukmė – 3 val.
Galimas dalyvių skaičius – iki 6  asmenų
Užsiėmimo vieta: Saulėtekio g. 5, Dietkauščiznos biblioteka, Ignalinos rajonas
Kontaktai: Vanda Lazareva,  tel. +370 673 15 821 el. paštas vanda.laz@gmail.com

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.