Edukacija su 3D rašikliais pagal pasirinktą temą

Puiki galimybė susipažinti ir išmokti naudotis su naujos technologijos priemone – 3D rašikliu. Tai didesnė nei įprasto rašiklio versija, vietoj rašalo yra naudojamas plastikinis siūlas ( PLA arba ABS). 3D rašiklis veikia išspaudžiant įkaitintą plastiką. Plastikas greitai sukietėja ir išlaiko bet kokią formą. Atvėsta į vientisą ir stabilią struktūrą, leidžiančią sukurti trimatį daiktą, kurį galima paliesti, palaikyti, pastatyti. 3D rašiklis tai tinkama mokymosi priemonė, tokiose srityse kaip matematika (geometrinėms figūroms piešti), istorija (valstybinėms šventėms paminėti) geografija (augalų ar žemynų atvaizdavimas), biologija (įvairių organų atvaizdavimas) ir kt.

Trumpos teorinės dalies metu supažindinsime su 3D rašiklio veikimo principais ir darbo metodais, išmokysime jais naudotis, parodysime mūsų padarytus pavyzdžius. Praktikos metu siekiame, kad kiekvienas mokinys savo darbą padarytų kruopščiai, kūrybingai ir atsakingai. Siūlome pasigaminti teminių dekoracijų Velykoms, Kalėdoms ar kitoms šventėms.

Dalyvių amžius: nuo 6 metų.

Edukacijos trukmė – 1-2 valandos

Galimas dalyvių skaičius – iki 8 dalyvių

Vieta: Atradimų erdvė, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Atgimimo g. 20, Ignalina.

Edukacijos vyksta: antradieniais – šeštadieniais.

Registracija į edukaciją: Atradimų erdvė, +37068654840.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.