Katalogai, kartotekos ir duomenų bazės

Biblioteka siūlo naudotis šiomis duomenų bazėmis:

• Teisės portalas INFOLEX

Duomenų bazė, kurioje skelbiama aprobuota ir neaprobuota teismų praktika bei pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir kiti dokumentai. 

 EBSCO Publishing duomenų bazė

Tai visateksčiai elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų populiarieji, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalai, elektroniniai laikraščiai, žinynai anglų kalba. Viena stambiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje. Lietuvos informacijos vartotojams šiuo metu pateikiama 8 duomenų bazės. Tai labiausiai naudojamos visatekstės duomenų bazės:
• Academic Search Premier duomenų bazė apima su humanitarinių ir gamtos mokslų klausimais susijusią informaciją
• „Business Source Complete“ duomenų bazėje pateikiami ekonomikos, verslo, rinkodaros, vadybos, finansų, buhalterinės apskaitos ir kitomis susijusiomis temomis visateksčiai moksliniai straipsniai ir bibliografinė informacija.
• MasterFILE Premier duomenų bazė ypač populiari tarp viešųjų bibliotekų; ji orientuota ne tik į akademinį vartotoją, skirta ir platesniam skaitytojų ratui. Čia greta mokslinių žurnalų pateikiama daug populiaraus turinio periodinių leidinių.
http://search.ebscohost.com Vartotojai, turintys prisijungimo slaptažodį, jungiasi čia

Kartotekos: 

Kraštotyros kartoteka, 
Teminė kartoteka 2–4 klasei,
Teminė poezijos kartoteka, 
Teminė citatų kartoteka,
Sisteminė straipsnių kartoteka vaikams, 
Teminė poezijos kartoteka vaikams.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.