Katalogai, kartotekos ir duomenų bazės

Biblioteka siūlo naudotis šiomis duomenų bazėmis:
• Elektroninis katalogas.
• Lietuvos integralios bibliotekų informacijos sistemos (LIBIS) suvestinis katalogas
• Nacionalinės bibliografijos duomenų bankas

• Teisės portalas INFOLEX

Duomenų bazė, kurioje skelbiama aprobuota ir neaprobuota teismų praktika bei pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir kiti dokumentai. 

BNS

BNS naujienų agentūros portalas – tai didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. Prieiga prie šios naujienų agentūros yra galima registruotiems bibliotekos vartotojams per kompiuterius, esančius bibliotekos skaityklose.

El. knygos internetinėje bibliotekoje „Vyturys“

Internetinėje bibliotekoje pateikiamos vaikams ir jaunimui skirtos el. knygos. Joje yra 400 svarbiausių el. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, suskirstytų pagal klases arba amžiaus grupes. Norint skaityti šias el. knygas, reikia užsiregistruoti ir susikurti savo paskyrą. Skaitytojui, norinčiam prisijungti prie „Vyturio“ duomenų bazės, nuoroda suteikiama individualiai.

• Naxos Music Library

Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje galima rasti kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją

https://www.naxosmusiclibrary.com/

 EBSCO Publishing duomenų bazė

Tai visateksčiai elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų populiarieji, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalai, elektroniniai laikraščiai, žinynai anglų kalba. Viena stambiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje. Lietuvos informacijos vartotojams šiuo metu pateikiama 8 duomenų bazės. Tai labiausiai naudojamos visatekstės duomenų bazės:
• Academic Search Premier duomenų bazė apima su humanitarinių ir gamtos mokslų klausimais susijusią informaciją
• „Business Source Complete“ duomenų bazėjė pateikiami ekonomikos, verslo, rinkodaros, vadybos, finansų, buhalterinės apskaitos ir kitomis susijusiomis temomis visateksčiai moksliniai straipsniai ir bibliografinė informacija.
• MasterFILE Premier duomenų bazė ypač populiari tarp viešųjų bibliotekų; ji orientuota ne tik į akademinį vartotoją, skirta ir platesniam skaitytojų ratui. Čia greta mokslinių žurnalų pateikiama daug populiaraus turinio periodinių leidinių.
http://search.ebscohost.com Vartotojai, turintys prisijungimo slaptažodį, jungiasi čia
Kartotekos: 
Kraštotyros kartoteka, 
Teminė kartoteka 2–4 klasei, 
Teminė poezijos kartoteka, 
Teminė citatų kartoteka,
Sisteminė straipsnių kartoteka vaikams, 
Teminė poezijos kartoteka vaikams.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.