Katalogai, kartotekos ir duomenų bazės

Biblioteka siūlo naudotis šiomis duomenų bazėmis:

• Teisės portalas INFOLEX

Duomenų bazė, kurioje skelbiama aprobuota ir neaprobuota teismų praktika bei pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir kiti dokumentai. 

BNS

BNS naujienų agentūros portalas – tai didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. Prieiga prie šios naujienų agentūros yra galima registruotiems bibliotekos vartotojams per kompiuterius, esančius bibliotekos skaityklose.

 EBSCO Publishing duomenų bazė

Tai visateksčiai elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų populiarieji, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalai, elektroniniai laikraščiai, žinynai anglų kalba. Viena stambiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje. Lietuvos informacijos vartotojams šiuo metu pateikiama 8 duomenų bazės. Tai labiausiai naudojamos visatekstės duomenų bazės:
• Academic Search Premier duomenų bazė apima su humanitarinių ir gamtos mokslų klausimais susijusią informaciją
• „Business Source Complete“ duomenų bazėjė pateikiami ekonomikos, verslo, rinkodaros, vadybos, finansų, buhalterinės apskaitos ir kitomis susijusiomis temomis visateksčiai moksliniai straipsniai ir bibliografinė informacija.
• MasterFILE Premier duomenų bazė ypač populiari tarp viešųjų bibliotekų; ji orientuota ne tik į akademinį vartotoją, skirta ir platesniam skaitytojų ratui. Čia greta mokslinių žurnalų pateikiama daug populiaraus turinio periodinių leidinių.
http://search.ebscohost.com Vartotojai, turintys prisijungimo slaptažodį, jungiasi čia

Bibliotekos lankytojams – „Naxos Music Library“ ištekliai

Naxos Music Library duomenų bazėje rasite viską, kas susiję su muzika, klausysitės muzikinių kūrinių arba jų ištraukų, sužinosite istorinių faktų apie muzikos istoriją, kūrėjų biografiją ar gyvenimą.
Duomenų bazėje yra nepaprasta stilių, skonių ir muzikinių kalbų įvairovė – ne tik klasikinio pasaulio, bet ir džiazo, bliuzo, roko ir pop garso įrašų, garsinių knygų, kino filmų muzikos, muzikos vaikams, operos libretų, paskaitų apie klasikinės muzikos istoriją.
Naxos Music Library gali būti naudinga pedagogams, ieškantiems papildomos mokomosios medžiagos, ir visiems muzikos mylėtojams!

Duomenų baze galima naudotis visose Ignalinos viešosios bibliotekos skaityklose. Slaptažodį prieigai suteiks bibliotekininkas. Dėl prisijungimo galite kreiptis ir el. paštu info@ignalinosvb.lt, nurodykite savo vardą, pavardę ir skaitytojo pažymėjimo numerį, prisijungimo duomenys Jums bus išsiųsti elektroniniu paštu.

Kartotekos: 

Kraštotyros kartoteka, 
Teminė kartoteka 2–4 klasei,
Teminė poezijos kartoteka, 
Teminė citatų kartoteka,
Sisteminė straipsnių kartoteka vaikams, 
Teminė poezijos kartoteka vaikams.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.