Kad puslapiai nepasimestų

Mezgimo edukacinė programa – puiki galimybė susipažinti su mezgimo atsiradimo istorija, mezgimo priemonėmis, raštais ir  būdais.

Mezgimo amatas žinomas nuo seniausių laikų. Jam daugiau kaip trys tūkstančiai metų. Mezgimas – audeklo gaminimas supinant vieną, kartais kelis siūlus, kilpeles ištraukiant vieną per kitą.

Užsiėmimo metu dalyviai  apžiūrės įvairius  numegztus skirtukus knygoms. Pasisėmę žinių ir idėjų, iš  įvairių spalvų ir rūšių siūlų megs  knygai skirtuką.

 Knygos skirtukas – puikus naudingas megztas aksesuaras, kuris turi praktinę reikšmę – skirtas pasižymėti skaitomam knygos lapui. Megztas skirtukas gali būti puiki miela dovanėlė bet kokia proga.

Trukmė – 2 val.
Edukacinė programa rekomenduojama 8 – 14  metų vaikams
Galimas dalyvių skaičius – iki 10 asmenų
Užsiėmimo vieta: Bažnyčios g. 14, Ceikinių biblioteka, Ignalinos rajonas
Kontaktai: Onutė Martinėnienė  tel. 8 626 67 240 el. paštas martineniene.ona@gmail.com

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.