PASAKADIENIAI BIBLIOTEKOJE

Edukacijos metu sužinosite, kaip pasigaminti tradicines ir netradicines lėles, kokias medžiagas galima naudoti jų gamybai. Susipažinsite su Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus lėlių teatru „Mįsliukas“, išvysite populiarių pasakų „Vištytė ir gaidžiukas“, „Trys paršiukai“ ar „Dangus griūva“ inscenizacijas, išmoksite patys pasigaminti lėles, žaisite pirštukų žaidimą su pelėda Paule.

Edukaciją  rekomenduojame pasirinkti pagal amžiaus grupes:

1. Spektaklis „Vištytė ir gaidžiukas“ skiriamas 4–6 metų amžiaus vaikams.  Po jo  žaidimai ir edukacija su popieriniais sumuštinių maišeliais.

2. Spektakliai  „Trys paršiukai“  ir „Dangus griūva“ skirti 6–10 metų amžiaus vaikams . Po jų žaidimai ir edukacija iš žemės riešuto kevalo, piešimas su 3D pieštukais.

Edukacijos  trukmė – 45 min.
Galimas dalyvių skaičius – iki 20 asmenų
Vieta: Atradimų erdvė, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Atgimimo g. 20, Ignalina
Registracija į edukaciją:  Aldona Meškauskienė,  telefonas 861250842

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.