SENSORINIAI SKAITYMAI VAIKAMS

Ši edukacija laikinai nevyksta

Sensoriniai skaitymai vaikams – edukacinė programa, skirta 4–12 metų amžiaus vaikams. Jos metu naudojamos įvairios vizualinės ir kitokios sensorinės priemonės, teksto prasmė perteikiama pasitelkiant penkis pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę ar skonį). Skaitymų eigą sudaro trys dalys – istorijos skaitymas pasitelkiant pojūčius, praktinė užduotis pagal knygos tekstą, žaidimai ir diskusija su tėvais, globėjais ar auklėtojais. Užsiėmimai vyksta bibliotekoje pritaikytoje sensorinėje aplinkoje, juos veda specialiuose sensorinių skaitymų mokymuose dalyvavę bibliotekos darbuotojai.

Sensoriniai skaitymai vedami pagal Nicolos Kinnear „Kaip kiškis mokėsi drąsos“ ar Orianne Lallemand, Éléonore Thuillier „Vilkas keičia spalvą“ knygas.

Dalyvių amžius: 4-8 m.

Edukacijos  trukmė – iki 45 min.

Galimas dalyvių skaičius – iki 15 vaikų.

Vieta: Atradimų erdvė, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Atgimimo g. 20, Ignalina.

Edukacijos vyksta: antradieniais – penktadieniais.

Registracija į edukaciją: Vaikų abonementas, 861250842.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.