ŽAIDŽIAME POEZIJĄ

Edukacijos metu vaikai supažindinami su poezijos žanru, sudominami kūrybiniu procesu. Visi skatinami drąsiai kurti, reikšti mintis bei individualiai mąstyti.  

Vaikams išdalinamos kortelės su sukarpyto vaikiško eilėraščio teksto žodžiais. Dėlionės principu jie kuria savo eilėraštį ar posmą. Kiekvienas moksleivis gauna skirtingų autorių arba to paties autoriaus skirtingų eilėraščių ar vieno eilėraščio iškarpų.

Visiems dalyviams baigus kūrybinį procesą, kiekvienas garsiai skaito savo eilėraštį. Edukacijos pabaigoje vaikai perskaito, kokį eilėraštį iš tų pačių žodžių yra sukūręs vaikų literatūros autorius. 

Trukmė – 1 val.

Edukacinė programa rekomenduojama 12–18  metų vaikams

Galimas skaičius – 5–10 asmenų

Užsiėmimo vieta: Didžiasalio biblioteka-filialas, Dumblio g. 7, Didžiasalis, Ignalinos rajonas
Kontaktai: Audronė Filipavičienė,  tel. +370 685 03 193

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.