Ceikinių bibliotekoje viešėjo Kalėdų Senelis

Pašėlusiu greičiu besisukantis laiko ratas vis labiau prie mūsų artina paskutines, stebuklais alsuojančias, metų šventes – Kalėdas. Laukiam jų visi: suaugusieji – pilni naujų lūkesčių ir vilčių, vaikai – Kalėdų Senelio ir dovanėlių.

Iš anksto pranešęs, kad Ceikinių kaimo bendruomenės vaikučius aplankys gruodžio 18 d., į biblioteką atvyko Kalėdų Senelis. Ir ne tik jis. Mažuosius pradžiugino Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos lėlių teatriukas „Mįsliukas“.

 „Mįsliukas“ vaikučiams ir jų tėveliams suvaidino pasakėlę „Kaip žvėrys nuo žiemos bėgo“. Kartu su „Mįsliuku“ atvyko ir pati karalienė žiema. Jos labai reikėjo, Žiema pažėrė saują sniego, kad Seneliui, kuris atvyko iš pačios šaltosios šiaurės nebūtų per šilta. Nors Senelis ir būkštavo dėl šiltų orų mūsų krašte, bet Ceikinių bibliotekoje  jautėsi gerai, neprakaitavo. Jis su didžiuliu susidomėjimu stebėjo priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupės vaikučių nykštukų programėlę, o už daineles ir eilėraštukus dalino nepaprastai gražias ir saldžias dovanėles.

Šventę „Kalėdų stebuklai“ organizavusios vyresnioji Bibliotekininkė Ona Martinėnienė, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Ceikinių skyriaus mokytoja Rita Ragaišienė ir joje dalyvavęs Ceikinių seniūnas Saulius Zabolevičius visiems palinkėjo stiprybės, didelių svajonių, jėgų tęsti naujus ir jau pardėtus darbus.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.